سبد خرید

در حال حاضر امکان پرداخت به ریال برای هموطنان عزیز ساکن ایران میسر است. همچنین می توانید با بیت کوین هم مبلغ سفارشات خود را پرداخت نمایید.

با توجه به ماهیت کالاها که الکترونیکی میباشد و از طریق ایمیل و واتساپ و … قابل ارسال هستند، از همه کشورهای جهان مشتری داریم.

ولی در خصوص کتاب های با ماهیت Hard Copy فعلا امکان ارسال به سراسر کشور ایران از طریق پست فراهم است.

در صورتیکه در کشوری به غیر از ایران ساکن هستید و خواهان کتاب فیزیکی می باشید، لطفا با فروشگاه تماس بگیرید تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

در صفجه پرداخت، می توانید آدرس و مشخصات جدید برای ارسال را وارد نمایید. در غیر این صورت، آدرس صورتحساب با آدرس ارسال یکی در نظر گرفته خواهد شد

برای این امر، وارد حساب کاربری خود شده و به صفحه “حساب کاربری من ◄ پیشخوان ◄ سفارش ها” من مراجعه فرمایید.

برای این امر، وارد حساب کاربری خود شده و به صفحه “حساب کاربری من ◄ پیشخوان ◄ سفارش ها” من مراجعه فرمایید.

با هر سفارشی که در سایت ایبوک یاب ثبت و نهایی می شود، به حساب کاربری اعتباری تعلق میگیرد. در خرید های بعدی میتوانید از این امتیازات به عنوان کد تخفیف استفاده نمایید و بخشی از مبلغ سفارش و یا کل آن را  را با امتیازات کسب شده پرداخت نمایید.

با ثبت نام در سایت حساب کاربری شما فعال خواهد بود. برای اطلاع از فرایند سفارش ، شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید تا با پیامک، شما را از فرایند سفارشتان مطلع سازیم

سفارشاتی که پرداخت نشده باشند تا 24 ساعت برای شما رزرو خواهند شد و پس از آن لغو می شوند. برای جلوگیری از لغو سفارشات، لازم است مبلغ آنها را در این بازه زمانی پرداخت نمایید.

شما با خرید محصولات در حساب کاربری خود اعتبار دریافت خواهید کرد. در خرید های بعدی می توانید از اعتبار های خود برای پرداخت مبلغ سفارشات استفاده نمایید.

سوالات خود برای ما ارسال کنید!

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.