سبد خرید

تاریخچه و سوابق

در صورتیکه به کتاب خاصی نیاز داشتید و در سایت ما آن را نیافتید، در قالب ارتباط با ما، مشخصات کتاب های مورد نظر را ارسالی فرمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت کتاب مورد نظر شما را به سایت اضافه خواهند کرد. امید است بتوانیم در راستای توسعه علمی کشور سودبخش واقع باشبم.

ایبوک یاب
ما به عنوان بخش تهیه و تامین کتابهای زبان اصلی از شرکت تکسام می باشیم. ماموریت و هدف اصلی ما تهیه و در اختیار قرار دادن کتابهای الکترونیکی غیر فارسی زبان به دانشجویان، اساتید و صنعتگران گرامی میباشد. قیمت در نظر گرفته شده برای کتاب ها کمتر از یک دهم قیمت اصلی کتاب ها در نظر گرفته شده است. ما هر ماه سایت را با جدیدترین کتاب های چاپ شده بروز میکنیم. تیم ما سال های سال هست در جهت دسترسی آسان و بی واسطه به منابع علمی برای محققین و پژوشگران و صنعتگران کشور ارائه خدمت میکند. این بار توفیق خدمت به این عزیزان را در قالب سایت ایبوک یاب داریم.
15
گواهینامه های پذیرفته شده
30+
اسپانسرهای با رتبه بالا
1000+
محصول با کیفیت
1M+
مشتریان راضی در سراسر جهان

انتخاب با شماست

می توانید کتابهای روز دنیا را با حداقل قیمت تهیه کنید

امکام خرید و پرداخت قیمت کتابها با بیت کوین برای شما مهیاست.

ضمانت 100 درصدی بازگشت وجه برای مرجوع نمودن کالاهای فیزیکی سایت مهیاست.

ارسال رایگان محصولات فیزیکی سایت برای خریدهای بالای 400 هزار تومان مهیا است.

کافیست مشخصات کتاب و یا شابک (ISBN) آن را برای ما ارسال کنید و در کمترین زمان فایل کتاب خود را تحویل بگیرید.

سئوالات متداول

در صفجه پرداخت، می توانید آدرس و مشخصات جدید برای ارسال را وارد نمایید. در غیر این صورت، آدرس صورتحساب با آدرس ارسال یکی در نظر گرفته خواهد شد

تا اطلاع بعدی، استفاده از اعتبار غیر فعال شده است. به محض فعال شدن دوباره، اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت فعال شدن استفاده از اعتبار، در صفحه خرید، می توانید بخشی از مبلغ خرید و یا کل آن را با اعتبار اکانت خود پرداخت نمایید.

با ثبت نام در سایت حساب کاربری شما فعال خواهد بود. برای اطلاع از فرایند سفارش ، شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید تا با پیامک، شما را از فرایند سفارشتان مطلع سازیم

سفارشاتی که پرداخت نشده باشند تا 24 ساعت برای شما رزرو خواهند شد و پس از آن لغو می شوند. برای جلوگیری از لغو سفارشات، لازم است مبلغ آنها را در این بازه زمانی پرداخت نمایید.

در حال حاضر فرایند اعتبار دهی غیر فعال است. در صورت فعال بودن این فرایند، شما با خرید محصولات در حساب کاربری خود اعتبار دریافت خواهید کرد. در خرید های بعدی می توانید از اعتبار های خود برای پرداخت مبلغ سفارشات استفاده نمایید.

برای این امر، وارد حساب کاربری خود شده و به صفحه “حساب کاربری من ◄ پیشخوانسفارش ها” من مراجعه فرمایید.

سؤالی دیگر دارید؟ لطفا دریغ نکنید از ما بپرسید

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.